Dom > Produkty > Płyta UV CTP >
płyty CTP typu UV, płyty UVCTTP, płyty CTCP, płyty offsetowe CTCP,

płyty CTP typu UV, płyty UVCTTP, płyty CTCP, płyty offsetowe CTCP,

Miejsce pochodzenia:

Henan

Nazwa handlowa:

PLATE-CD

Numer modelu:

0,28

Skontaktuj się z nami

Poprosić o wycenę
Szczegóły Produktu
Model nr.:
CD-V
Kolor powłoki:
Niebieski lub zielony
Czas rozwoju:
22-25s
Temperatura rozwoju:
23-26 stopni Celsjusza
Wrażliwość:
80mj/cm-100mj/cm
Rezolucja:
200 lpi (2-98%)
Opis produktu

płyty CTP typu UV, płyty UVCTTP, płyty CTCP, płyty offsetowe CTCP,

 

Jesteśmy potężną, dużą grupą przedsiębiorstw, koncentrującą się na Europie i Bliskim Wschodzie od 2007 do 2023 roku. Mamy ścisłą kontrolę jakości i efektywne terminy dostaw, które spotkały się z dużym uznaniem wielu klientów

 

Nasza fabryka znajduje się w mieście Xuchang w prowincji Henan.Mamy już 3 szybkie linie produkcyjne, które mogą w pełni zaspokoić potrzeby zamówień klientów.Nasza siedziba sprzedaży znajduje się w Shenzhen w Chinach.Posiadamy również liczne oddziały w trzech innych miastach w Chinach.

 

Dbamy o to, aby nasza paczka była transportowana wystarczająco bezpiecznie.Posiadamy duże doświadczenie zarówno w transporcie morskim jak i innym.

 

Zaproponowaliśmy wyższe cele zarządzania jakością.Dokładnie analizuje każdy szczegół z różnych aspektów, takich jak badania i rozwój, ubezpieczenie jakości i kontrola jakości, w celu systematycznej oceny standardów operacyjnych sprzętu i personelu, zapewniając najlepszą wydajność i wysoką jakość produktu na każdym etapie.Mamy 24-godzinne automatyczne skanowanie online

 

płyty CTP typu UV, płyty UVCTTP, płyty CTCP, płyty offsetowe CTCP, 0

www.cd-printing.com
 

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do produkcji płyt CTP Dostawca. Prawa autorskie © 2022-2023 cd-printing.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.