Dom >

Chuangda (Shenzhen) Printing Equipment Group profil firmy

Chuangda (Shenzhen) Printing Equipment Group
Grupa urządzeń drukarskich ChuangdaZałożona w 2004 roku firma Shenzhen Chuangda Printing Equipment Co., Ltd.
We are a very strong enterprise. How strong is it? I won't introduce it here. FeeWe are a very strong enter
Company Details

Main Market:

Zachodnia Europa , Azji wschodniej , Azja Południowo-Wschodnia , Bliski Wschód , Oceania , Na calym swiecie

Business Type:

Producent

Brands:

PŁYTA-CD

Ilość pracowników::

120~160

Coroczne wyprzedaże::

300-480

Rok założenia::

2013

Eksport szt.::

90% - 100%

Introduction

Grupa Chuangda

 

jest firmą specjalizującą się w produkcji i sprzedaży płyt drukarskich (klisze CTP, płyty CTCP, płyty CTP bez obróbki, płyty CTP podwójnie powlekane) maszyn do produkcji płyt komputerowych (maszyny CTP, maszyny CTCP) offsetowych farb drukarskich

 

Firma powstała w 2004 roku, zajmuje powierzchnię około 1,6 miliona metrów kwadratowych i posiada trzy w pełni zamknięte i zautomatyzowane linie produkcyjne CTCP, CTP i podwójnego powlekania CTP.

 

W 2014 roku powstał Departament Handlu Zagranicznego Shenzhen.Chuangda (Shenzhen) Printing Equipment Co., Ltd.

 

W 2015 roku powstał dział sprzedaży maszyn do produkcji blach.Chuangda (Hebei) Printing and Plate Making Machine Co., Ltd

 

W 2016 roku dodano linię do produkcji tuszu,

 

Roczna produkcja sięga 36 milionów metrów kwadratowych.Jednocześnie posiada również najbardziej zaawansowany sprzęt testujący, profesjonalny personel techniczny, profesjonalny personel produkcyjny i operacyjny oraz wysokiej jakości krajowe i zagraniczne zespoły sprzedaży.

 

Produkty firmy sukcesywnie przeszły krajową certyfikację jakości ISO9001 oraz certyfikację produktu ekologicznego.Obecnie produkty firmy są eksportowane do Europy, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej i Europy Wschodniej.Nasza firma zawsze kładzie nacisk na dostarczanie klientom najlepszych produktów i usług na najwyższym poziomie, a jakość jest siłą napędową firmy.

 

Ścisła kontrola jakości, jakość na świecie, uczciwość, aby wygrać przyszłość.Twórz wysokiej jakości produkty w branży i osiągaj światową jakość.

Service

Mamy silny zespół inżynierów i zespoły kontroli jakości.
Zespół kontroli jakości jest rozmieszczony na linii produkcyjnej, magazynie półproduktów i magazynie wyrobów gotowych.Zgodnie z rygorystycznymi normami kontroli jakości ustanowionymi przez firmę, każda płyta jest kontrolowana.
Zespół inżynierów gwarantuje wszystkie problemy, które napotkasz podczas użytkowania.Każdy inżynier wyśledzi odpowiedniego klienta i natychmiast rozwiąże problem.

History

Założona w 2004 roku firma zajmuje powierzchnię około 1,6 miliona metrów kwadratowych i posiada 3 w pełni zamknięte, w pełni zautomatyzowane linie produkcyjne CTCP, CTP i CTP z podwójną powłoką.
W 2014 roku utworzono Wydział Handlu Zagranicznego Shenzhen.
W 2015 roku powstał dział sprzedaży maszyn do produkcji blach grubych, a lokalizacja magazynu znajdowała się w Dingxing, Hebei.

Roczna produkcja sięga 36 milionów metrów kwadratowych.Jednocześnie posiada również najbardziej zaawansowany sprzęt testujący, profesjonalnych techników, profesjonalnych operatorów produkcji oraz wysokiej jakości krajowe i zagraniczne zespoły sprzedaży.
Produkty firmy sukcesywnie przeszły krajową certyfikację jakości ISO9001 oraz certyfikację produktów ekologicznych.Obecnie produkty firmy są eksportowane do Europy, Afryki, Azji Południowo-Wschodniej i Europy Wschodniej.Nasza firma zawsze kładzie nacisk na dostarczanie klientom najlepszych produktów i pierwszorzędnej obsługi, a jakość jest siłą napędową firmy.
Ściśle kontroluj jakość, jakość jest na świecie, a szczerość wygra przyszłość.
Twórz wysokiej jakości produkty w branży i osiągaj jakość na światowym poziomie.

Our Team

10-osobowy zespół kontroli jakości
Dystrybuowane na linii produkcyjnej, magazynie półproduktów i magazynie produktów gotowych, zgodnie z rygorystycznymi normami kontroli jakości opracowanymi przez firmę, każda płyta ma gwarancję, że zostanie sprawdzona najlepiej i zostanie wysłana do firmy klienta.Niech wysokiej jakości talerze przyniosą klientom najwyższe zyski
8-osobowy zespół inżynierów
4 z zespołu inżynierów to inżynierowie płyt, a pozostali 4 to inżynierowie naświetlarek.Gwarantujemy dalsze problemy techniczne, regulację parametrów i awarie napotkane przez klientów podczas użytkowania.

Wyślij zapytanie bezpośrednio do nas

Polityka prywatności Chiny Dobra jakość Maszyna do produkcji płyt CTP Dostawca. Prawa autorskie © 2022-2023 cd-printing.com . Wszelkie prawa zastrzeżone.